Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konkurs w dziale Inne MMORPG czyli kreatywność!


TheJeron78

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kreatywność w dziale Inne MMORPG!

czyli konkurs!

 

 

Kategoria nr. 1

Najlepszy poradnik do gry MMO (gra musi mieć swój dział lub poddział u nas na forum oraz poradnik musi być stworzony własnoręcznie)

Pierwsza nagroda: Gold Member lub Blue Member

Druga nagroda: talon 10%

Trzecia nagroda: talon 5%

 

 

Kategoria nr. 2

Najśmieszniejszy screen z gry MMO (screen musi być wykonany "na dniach" własnoręcznie)

Pierwsza nagroda: Gold Member lub Blue Member

Druga nagroda: talon 10%

Trzecia nagroda: talon 5%

 

 

Kategoria nr. 3

Rymowanka lub grafika o tematyce gier MMO (wierszyk/wiersz musi mieć przynajmniej 26 wersów)

Pierwsza nagroda: Gold Member lub Blue Member

Druga nagroda: talon 10%

Trzecia nagroda: talon 5%

 

 

Kategoria nr. 4

Film prezentujący jakąkolwiek grę MMO, która ma swój dział lub poddział u nas na forum. Film nie może być krótszy niż 1:30 minuty, a dłuższy niż 7 minut.

Pierwsza nagroda: Gold Member lub Blue Member

Druga nagroda: talon 10%

Trzecia nagroda: talon 5%

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WSZYSTKIE PRACE MUSZĄ BYĆ WASZEGO AUTORSTWA!!!

Konkurs trwać będzie do 21 października (niedziela), do godziny 22:00.

 

Regulamin:

1.Zakaz kopiowania prac, kara: 48h ban + 5% i dyskwalifikacja.

2.Praca musi być waszego autorstwa

3.Można startować w każdej kategorii na raz, lecz obowiązuje zasada: jedna praca - jedna kategoria. Czyli nie można dodać np. dwóch prac do kategorii nr. 2.

 

 

Jury:

-----------------

----------------------

 

Wszystkie pytania do mnie na PW.

Pozdrawiam, TheJeron78

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Kategoria nr.1

http://www.mpcforum.pl/topic/733315-tutraidbatcave-inner-sanctum/

 

Kategoria nr.3 -

aionv.png

 

 

Poradnik powinien być wykonany w ciągu trwania konkursu, a twój TuT jest z 27 września.

 

Nie ma nic w zasadach o tym. Najwyżej usunę jak będzie źle.

 

//akceptacja pracy

TheJeron78

 

@edit

 

Kategoria nr.2 ''Niewidzialny blok'' :D

 

 

mgot101skyboxpc21192105.jpg

 

Opublikowano

Kategoria nr3:

 

WIERSZYK

 

 

 

Shayia jedyna taka gra

co sie o niej mówi "to ta".

Wybierz jedną ze stron

zło i dobro czekają.

W źle ciemno i strachliwie

czasami też trochę mgliwie.

Zaś w dobrze wszytko jest ok

tam jesteśmy właśnie my!

Stwórz swego bohatera

będzie to twoja jedyna era.

Zmierz się z innymi

którzy są właśnie "tymi".

Przyłaciół swych zbierz

z gildią inną się zmierz!

Będziesz mocarzem?

Najlepsze wyjście!Ja ci każę!

W RA spróbuj swych sił

jak nie,to gdzie indziej będziesz pił.

Posłuchaj mnie proszę

shayia to nie są kosze!

Gra ta nie znudzi ci się szybko

tylko nie no-lif w nią...kitko

Zwykła gra MMORPG

Nie wieżyśż mi?Hę?

Nie mam ci już nic więcej do powiedzenia

sam spróbuj.Powodzenia!

 

Myślę,że się podoba.Nie jestem wybitnym poętą ale spróbować każdy może :)

 

Pozdrawiam

rudolfuuuuuu

 

 

 

 

//akceptacja pracy

TheJeron78

Opublikowano

Kategoria 3

 

 

Był że chłop i grał w metina,

tu przygoda się zaczyna.

Wiecie przecież jak to bywa,

jak levele się zdobywa.

Włączył, więc chłop Aurę Miecza,

wciągło go do średniowiecza.

Chłopak miał na sobie zbroje,

jechał koniem przed konwojem.

Trzymał w ręku jakiś miecz,

no i krzyczał idźcie precz.

W tem z karety król wychodzi,

krzyczy - "tak do króla się nie godzi"!

Chłop speszony, nie wie czemu,

o co w końcu chodzi jemu?

Zlazł więc z konia i stanął przed władce,

zaczął cisnąć mu po matce.

- Twoja stara! - głośno krzyczy,

pracowała kiedyś w dziczy.

- Twa postawa jest naganna,

czeka ciebie praca ranna.

Rzekł no król do chłopaka,

ale było już po ptakach.

- Jaki level? - chłopiec rzecze,

może PvP na miecze?

- Ależ chłopcze co ty gadasz,

w coraz większy spór popadasz.

- W jakiej gildii jesteś Noobie?

Włącze wira i po tobie.

Wnet to król za minut parę,

wskaże go na biczów karę.

- Niech się chłopak opamięta,

jaka z tego płynie płęta.

Gdyż no wkrótce bez litośnie,

powesimy go na sośnie.

Jak mówili tak zrobili,

i tak pobłażliwi byli.

Już go wieszać miał tłum ludzi,

gdy Metińczyk się obudził.

Zaśliniona klawiatura,

- Metin2 koszmarna bzdura!

 

 

//akceptacja pracy

TheJeron78

Opublikowano

Kategoria 1.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/584750-tutjaka-najlepsza-bron-umiejetnosci-dla-danej-profesji/

 

 

/odrzucone, to jest fpp.

TheJeron78

Siema, z tej strony Qucheer. ;)

Opublikowano

Kategoria nr. 1

Poradnik nie jest długi, ale dla niektórych pomocny.

http://www.mpcforum....chine-launcher/

 

 

Siemka !

Dziś wam przedstawiam TuT, dzięki któremu możecie naprawić swojego Minecrafta.

Jeżeli masz błąd taki jak :

lsk260.jpg

(Jeżeli zdjęcie nie działa http://scr.hu/0l6/68koy nie znalazłem innego hostingu zdjęć)

 

1. Klikamy prawym przyciskiem myszki na ,,Mój Komputer ''.

2. Wchodzimy w ,,Zaawansowane''

3. Następnie ,, Zmienne środowiskowe''

4. ,,Nowa''

5. Teraz będzie nam pisało ,,Nazwa zmiennej:'' i ,,Wartość zmiennej''

Przy Nazwie zmiennej piszemy ,, _JAVA_OPTIONS ''

Przy Wartości zmiennej piszemy ,, -Xmx512M ''

Tak to wygląda

 

nu37jh.jpg

Jeżeli zdjęcie nie działa http://scr.hu/0l6/knb3u

 

6. Klikamy OK

7. 2 Raz klikamy OK

8. Wchodzimy w Minecrafta i możemy się cieszyć, że działa ! :D

Testowałem to tylko na Minecraft.exe (nie MinecraftSF, bo mam oryginała), więc nie jestem w 100% pewny że na pirackim Minecrafcie będzie działało. Jeżeli działa, to możecie napisać w komentarzach.

 

TuT 100% By me, zdjęcia też z mojego monitora :) Zabraniam kopiowania !

Jeżeli ci się podoba ten TuT kliknij Lubię To.

 

//akceptacja pracy

TheJeron78

Arcymistrz
Opublikowano

@Kategoria nr.3

 

 

Nowy jestem ja każdy tu,

Pickuję Mastera ty tanka i już,

kupując dorana robię busz,

Bo ci z Q wjeżdzam jak TuskoBus,

Już widzę ich, ich biegających,

Jak healują siebie wciąż niewiedzących,

że padają jak boty krzycząc znów:,

REPORT FAK JU,

Kłócą się znów na Fields of Juice,

płacząc błagając przestańcie już,

Ciskając śmiechem w ich stronę,

robie się bardzo złym wyrolem,

myśląc sobie o wygranej dnia,

wtem mój kolega z team'u ,

przegranej pragnienie ma,

wracając do bazy buduje warmonga,

jako core item na wukonga,

wtem nerwy mi puszczają i ,

aż nerdy uciekają,

obwieszczając wukonga królem,

King Konga,

Widzę, niewierzę, cóż to za czyny,

wukong pod ap bije triple killy,

wygrana już blisko, już nadchodzi jej kres,

kiedy nagle disconnect wnerwia mnie,

nerwy puszczają już gałęzie latają ,

kiedy mi wrogowie nexusa rozwalają!

 

(jak zła składnia, to mnie nie bijcie, plosie)

 

@Będzie jeszcze kategoria z poradnikiem, ale mam jeszcze nauke.

 

 

//akceptacja pracy

TheJeron78

Opublikowano

KATEGORIA 3

 

Już po downloadzie patchuje Metina

Moje życie na moście się zaczyna

Czytam misje paCZe polowanie

Te Psy nawet nie wiedzą jak im się dostanie

biorę dzidę i macha bez końca

dzikie psy latają po całej mapie

aż odciski mam na łapie

myślę sobie ale mam epę zaraz innemu

graczowi maskę wyklepię

po zabijaniu przyszła pora

skoczyć do miasta

do trenera potwora staję przed wyborem

Body czyli Ciało dobry wybór

tak mi się zdawało

rozdaje punkty w aure miecza

teraz to nawet Fubu się moją postacią podnieca

mając skile ruszam na łowy

wybiegam na most patrze za misjami

dostaje quest z alfa wilkami

mając aurę nic się nie boje

odpalam skile i wszystkie wilki kroję

kroję je w paski kroję je w kratę

one padaj a ja zwłokami pakuję na klatę

Katuje levele chce być najlepszy

Najwieksza siła idzie z is'a

wiec biorę telefon i wysyłam sms'a

Dostaje odpowiedz ze już mam SM'my

Smocze Monety przepustka do lepszego świata

kupuje pedeka i exp szybciej lata

wracam do gry isem wzmocniony

teraz to niedźwiedź zostanie zgładzony

nagle wbija na spota zakała

pisze do mnie ze ona tu stała

olewam nooba atakuje moby

monobrew zaczesałem czas na dropa

a tu znów mam na pw tego jełopa

pisze złaź pierwszy tu byłem

ja tu dropiłem ja tu expiłem

zaczyna mnie wnerwiać tak mi się

zdawało napisał spie....aj pało

po kwadrańsie z gry mnie wylogowało

co się okazał dostałem bana

od gejm mastera który takimi co przeklinają

postacie zabiera

I tak skończyłą się przygoda z Metina

tak bardzo chciałem być najlepszy

Ale GM Bambos mi sens życia spieprzył

 

Pozdrawiam IsAmUxPompa

 

 

//akceptacja pracy

TheJeron78

Opublikowano

Pan kierzek mówił mi że jeśli chcę Blue czy tam Gold Membera wygrać, to muszę brać udział w konkursie, no więc piszę:

 

Chcę postawić serw Metina,

napierdalam cały dzień,

questy piszę jak szalony,

zabezpieczam i koduję,

nagle gdy ku końca blisko,

ktoś podsuwa pomysł mi,

ziom poradził: zareklamuj,

pytam: gdzież ja mam go reklamować?

zareklamuj na MPC!

oni pomogą w reklamie ci!

Więc do ręki tablet biorę,

wtw odpalam wnet,

do grafika nagle mówię:

zrób grafikę pod temat ten,

gdyż MPCForum pomoże mi!

Posta w końcu napisałem!

Więc już czas! Serwa start!

Wszystko ładnie, bez problemu,

aż tu nagle serwer jebł!

PaCZe?.. DoS zajebał w serwer mój!

Wnet topica szukam serwa,

PaCZe?.. A tam mała menda!

Co pisze że serwa mi rozjebała.

Szukam, płacę, napierdalam,

serw na nogi w końcu wstał!

Po godzinie wchodzę w grę,

A tu chaos - japierdole!!

SH, WH, DH, HK - Latające

w górze Bossy, pierdolnięte

hitem miecza, kupa pracy,

gracze źli, cóż poradzić..

Te forum jest po prostu złe!

 

Pozdrawiam, GodWeles.

 

 

//akceptacja pracy

TheJeron78

Kontakt ze mną & moja strona domowa: http://xeer.tech

Opublikowano

Przepraszam, mój błąd. Wszystkie prace mają być z gier MMO - dokładnie z gier, które swoje działy mają na mpc w kategorii MMORPG :)

 

Pozdrawiam.

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Kat.1

Jeden z moich chyba najobszerniejszych tutoriali :

http://www.mpcforum.pl/topic/338688-poradnikcastle-siege/

 

Kat.3

"Czy era minęła ? "

 

Czy era minęła ?

Gra Mu online już plonów nie zbiera

Były czasy, gdy z domu się nie wychodziło,

Bo pograć zawsze było miło,

Atmosfera kipiała,

Co raz więcej ludzi ściągała,

Ciągle bossy, eventy,

zbierało się same excellenty,

Całymi dniami siedziałem,

O niczym innym nie myślałem,

Czy era minęła ?

Samych noobów gra zbiera,

Już nikt nie gra dla zabawy,

Każdy napala się chwilą zagłady,

Gracze odchodzą,

Inni się już grą nudzą,

Choć uroku ma co niemiara,

Na lepszą grę ciągle pozostaje wiara,

Czy era minęła?

Czy druga część zastąpi lidera?

Ładna grafika, dużo nowości,

Czy to przyciągnie do siebie gości,

Potencjalni gracze zbierają się w kupy,

Mając nadzieje, że nakopią innym do dupy,

Czy era minęła?

Miejmy nadzieję, że się uda,

Bo Mu Online czeka zguba.

 

//akceptacja pracy

TheJeron78

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Kat. nr 1

 

http://www.mpcforum.pl/topic/372297-tutwdkarstwo-czyli-mskie-hobby/

 

Kat. nr 2

 

 

 

 

1009195703.jpg

 

 

 

//akceptacja pracy

TheJeron78

Opublikowano

Kat 1

http://www.mpcforum.pl/topic/382932-tutorialwidocznosc-nowego-eq-na-modzie/

 

Kat 3

 

Grałem se w metina,

popijając gina.

Biłem moby FMS'em

aż dropłem branze z łezek.

Potem poszłem na DT -

zabić ripera, to sie wie.

Dropłem szkate, otworzyłem

a z niej stalka -

podskoczyłem!

Pędząc do kowala,

by ulepszyć zbroję

spotkałem kolegę co

grał wojem.

Będąc już w mieście,

pełen lans bo drpołem

stalke wreszcie !

Podskakując, się radując

ulepszałem u kowala

z myślą że znów coś zjara...

A ten kowal, jak to bywa

spalił item i już go ni ma :(

Żem się wkurwił,

wyszedł na dwór

i opowieść tą zakończę

nie grajcie w metina,

tak was o to proszę.

 

 

Wierszyk wymyślony dla jaj xD

 

//akceptacja pracy

TheJeron78

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Kategoria nr. 3

 

Pamiętam ten dzień gdy

zacząłem grę w metina

akurat tak się złożyło

zostawiła mnie dziewczyna

nie martwiłem się tym bardzo

wiec zacząłem expic twardo

wybrałem już postać i kazdemu

w stanie bylem sprostać

używałem dużo potów

przez co na potwory bylem gotów .

Nagle patrze coś wylatuje z potworów

patrze i pytam co to

okazuje się ze to złoto.

Wreszcie wbiłem piętnasty

okazało się ze mam dużo kaski

planowałem kupić fmsa

jednak patrze idzie szamanka

o nazwie Teresa

jak się później okazało

był to chłopak nie dziewczyna

sobie myślę o mogiła

Uciekłem czym prędzej do biologa

powiedział ze ma dla mnie questy

których jest liczba mnoga !

Zrobiłem jeden potem drugi

jednak dotknęły mnie straszne nudy

wiec stwierdziłem koniec tej zabawy

pójdę się napić kawy.

 

THE END

 

pozdro :P

 

//akceptacja pracy

TheJeron78

Opublikowano

Kategoria 1:

http://www.mpcforum.pl/topic/578564-tutopis-eq-i-abs-pod-pvp-i-grot/

 

Kategoria 3:

 

Był pewien ziomek który dostał właśnie neta

Pierwszego dnia kolega, pokazał mu Metka

Było w tedy 4 serwy wbił pierwszy swój lvl

Nie wiedział że ta gra to będzie jego love forever

I minęło pół roku on wciąż grał na różnych kontach

Kupił lepszego kompa, żeby być lepszy na spotach

I nie spał po nocach, na sobotach i na piątkach

W szkole oczy czerwone jak by ciągle coś wciągał

I był przypał u dyrki lecz to nic nie zmieniło

Starsza kompa mu wyniosła żeby lepiej mu się żyło

Lecz to też nie pomogło, po dwóch latach to samo

To wciąga jak koka, trudniej rzucisz niż zacząć

I był co raz lepszy, lecz jak każdy - też miał minus

Ufał ludziom za szybko i tym co nadal go krzywdzą

I okradli go nieraz i nawet nie tak dawno znowu

Sami nie umieją w to grać, sami nie ufają nikomu

 

Gdy miał już ostatnie konto i miał wszystko co chciał

Zaczął ceny windować, kamyk po 1 "kakaka"

I w mieście stało 100 osób i było wszystko pięknie

Po pół roku został sam i nie wierzył że będzie lepiej

Przerzucił się na privy, konto stare sprzedał

Po czterech latach nadal, on gra w tego Metka

I to klasyk - nie ma przebacz, chyba każdy w to grał

50 procent wchodzi na MPC akurat w ten dział

I minęło 5 lat, on szukał innego RPG

Chciał przestać w to grać, lecz serce wciąż rwie

I nie zastąpi tego nikt, żadne nowo-podobne gry

Love forever w sercu tkwi znam setki takich jak Ty

Którzy z jednej strony myślą że to minęło i nie powróci

A gdy wyjdzie nowy priv, ściągasz i w niego młócisz

I odkopujesz stare nawyki, chociaż z tego teraz drwisz

Nie masz się gdzie podziać to otwierasz nowe drzwi

 

Yoo ;)

 

//akceptacja pracy

TheJeron78

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Metin2 to fajna gra,

każdy za nią dupy da!

Owa gra jest zajebista,

to jest prawda oczywista.

Lagi w Jinno na ch1,

to jest norma na 101 (%).

Expie sobie w M2,

aż tu nagle metek spadł.

Zbije metka i spotuje,

ale lag złapał mnie ;/.

Ja się pytam co to jest!?

Już wiadomo,

podstęp jest,

Santriel w prezentacji,

i ddos szedł.

(Piątek rano),

kartkówka z matmy.

Na szczęście jest to piątek,

expienia początek.

Już się w cale nie martwiłem,

bo z gildią na TS się ustawiłem.

Wspólny wypad na DC,

buffa szukam w mig!

Expić dropić to rzecz świetna,

jest to prawda oczywista.

Już się zbliżam do DC,

aż tu nagle BAN na AjjjPiiiii!

___________________________

Jestę amatorę, możę w końcu wygram tego goldą ;3

 

 

 

TU BĘDZIE LINK DO TUTORIALA W DZIALE METIN2

 

 

//akceptacja pracy

TheJeron78

Opublikowano

Startuję.

 

Kategoria Nr. 3

 

Oto sygnatura z kategorii "Aion" :

 

2rpehkz.png

 

//akceptacja pracy

TheJeron78

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Ketegoria 3 .

 

Wierszyk :

 

Kiedyś ktoś tam grał w metina .

 

Pierwsza ,druga , trzecia godzina .

 

Gra się znudziła , forum se szukał .

 

Hacków , botów , cienkich wspomagaczy.

 

Zadowolony wchodząc do gry włączył bota

 

 

Za dwie godziny bana też dostał

 

Z pomocą na mpcforum przyszedł

 

A tam szybko odpowiedź dostał

 

Że nie warto było grać nie słusznie

 

Bo odwołanie będzie trudne.

 

Zadowolony pisząc ticketa , nie został wysłuchany, ale za to zbanowany.

 

Gre usuną znalazł inne zainteresowania .

 

Lecz były tak denne, że mu się znudziły.

 

Pierwsza, druga , trzecia godzina .

 

Znalazł swe powołanie.

 

A nim było raportowanie ! .

 

Wiersz 2 :

 

Kiedyś brat polecił grę .

 

Nazwą jej było 4story co po angielsku oznacza 4 światy.

 

 

Była fajna , dość ciekawa

 

Jednak troszkę też dennawa ..

 

Level ciężko lecił zawsze .

 

Wbijam , wbijam patrze hacker !

 

Własnym oczom nie wierze.

 

Ksuje i ksuje , psuje zabawę ..

 

Prosze mentora o za raportowanie

 

Ticket doszedł nic sie nie dzieje .

 

[Czekając z niecierpliwością , sam napisałem .

 

Wyszło, że hackera to było powołanie ..

 

Sam nie zrozumiałem , więc se odpuściłem .

 

Spot zmieniłem , na ch4 wbiłem .

 

Ludzi było full , więc się wkurzyłem ..

 

Mą postać skasowałem , i na durna wyszłem .

 

Bo się okazało, że akurat wojna była .

 

Gdy zrozumiałem co zrobiłem 4story wykasowałem .[

 

Gra była dość długa , a na koniec smutna .

 

Wbiłem 30 potem 35 .. wbiłem ciągle .

 

Postaci było szkoda to chyba zrozumiałe ..

 

Ale potem zrozumiałem.. , że to moja wina .

 

Więc 4story poszło do kosza, a ja zaczęłem nową zabawę .

 

MpcForum znalazłam , i ciągle pomagałem .

 

Wtedy zrozumiałem , że straciłem to co miałem ...

 

//akceptacja pracy

TheJeron78

gangnamstylen.jpg

Opublikowano

Kategoria nr 3 - wiersz:

 

"Przygoda z Metinem pewnego zabawnego pana"

 

Pewnego czerwcowego dnia,

Gdy drzwi na wakacje zamknęła szkoła zła,

Postanowiłem, że cały wolny czas

Poświęcę na grę fullwypas

Wszedłem na MPCForum

Bo kumpel mówił, że w grach tam jest od ciula wyboru.

Mym oczom ukazał się napis - Metin2,

Pierwsza myśl w głowie: "To jest ta gra"

Rejestracja i download to nie był problem,

Przecież nie jestem jakimś ogrem.

Wbijam na serwer,

A zwał on się on Poland 1

Z trzech kolorów państw wybrałem miasto niebieskie,

Mówią że oczy z tym kolorem są ponoć królewskie.

Z wyborem postaci dylemat lekki miałem,

Jednak po przemyśleniu ninje wybrałem.

Mój sen zaczął się tak cudownie i pięknie,

Dostałem kilka mikstur i sztylety, czułem się jak w niebie.

Tak bardzo się podrajcowałem,

Że za kilka grup psów się zabrałem.

Jednak skubańce haka jakiegoś na mnie miały,

Bo ze wszystkich punktów życia mnie oskubały.

Wstałem z myślą, że oddać im trzeba,

Pokazałem im kto tu rządzi i poszły do nieba.

Po kilku zabitych psach mogłem podnieść status,

Wybrałem siłę myśląc, że bicek urośnie mi od razu.

Biłbym te psy okrutne i bez umiaru,

Jednak zwołali mnie strażnicy od wyboru czarów.

Wybrałem moc zabójcy myśląc, że nikt mi nie podskoczy

Jednak pojawiła się mama, strażniczka elektrycznej mocy.

Rzekła donośnym i wybrzmiałym tonem do mnie:

"Wyłącz to gówno bo, więcej nie pograsz sobie"

Tak skończyła się historia z metinem cała,

Wolałem iść z kumplami pokopać piłkę i wypić browara...

 

//akceptacja pracy

TheJeron78

Opublikowano

Kategoria nr. 2

Gra MMO: Minecraft

Wbiłem na pewien serwer z frakcjami. Pooglądałem, a tu nagle ! Przy ścianie stoi jakiś gracz z nagim skinem oraz coś wystającego ... xD

Screen:

 

20121014003302.png

 

 

Kategoria nr. 1

http://www.mpcforum.pl/topic/745019-tutmod-macrokeybind132skracanie-komend-i-nie-tylko/

 

//akceptacja pracy

TheJeron78

siw6.png


By Me.


Pomogłem? Łapka w górę !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...